Koolitused

Kutsikate eelkool ja Kodukoera põhikoolitus on Hea Koera klassika. Vana, tuntud, igal aastal veidi (ja vahel veidi rohkem) uuendatud. Kursustel saad teadmised ja oskused, mis aitavad sul koerale õpetada, kuidas sinuga koos elada.

Lühike ja väga kontsentreeritud veebikoolitus Käitu! annab sulle kõige põhilisemad teadmised käitumisest ja selle muutmise põhimõtetest. 5 tunnist koosneva kursuse käigus saad tuttavaks teooriaga ja teha praktilisi harjutusi.

Individuaalne konsultatsioon on mõistlik valida siis, kui näed, et on tekkimas või juba tekkinud mingi probleem koera käitumisega. Samuti on mõistlik valida individuaalne konsultatsioon, et probleeme ennetada. Vahel on koeraomanikel tarvis nõu, kuidas korraldada oma päevakava ja kodu nii, et hoida ära võimalikke tekkivaid probleeme.

Kui sul aga koera veel pole, ent kaalud seda sammu, siis Võtaks koera veebiprogramm aitab sul läbi mõelda, miks sa üldse koera tahad ning annab ka teadmisi koeravõtu praktilisest poolest, sest pole harvad juhud, kus ühes või teises koeravõtu etapis saab teha ennast (ja koera) kahjustavaid otsuseid, mida saaks vältida, kui teaks. See kursus aitabki paremini navigeerida neis vetes.

Loe sind huvitava koolituse kohta lähemalt koolituse kodulehelt!


virtual.heakoer.com lõpetab.
Peatselt annan siin teada, kus on veebikursustele uus kodu tulla saab!


Näost- näkku toimuvate kursuste ajad ja registreerimisvõimaluse leiad:
heakoer.corsizio.com


Näost näkku toimuvad koolitused toimuvad suve lõpust detsembri alguseni ja aasta algusest juunini.