Individuaalne konsultatsioon

Individuaalne konsultatsioon on nagu rätsepateenus. Hoolikalt valitud kangast, täpselt sinu mõõtude järgi tehtud rätsepaülikonda (või -kleiti) ei visata ju ühe päevaga valmis… Rätsepaülikonna õmblemine nõuab spetsialistilt palju erialaseid teadmisi, oskusi ja aega, ent ka visiooni ja julgust seda kliendile edastada. Hoolikalt valitud kangast, täpselt sinu mõõtude järgi tehtud rätsepaülikond (või -kleit) ei ole odav, sest see on tehtud just sinu järgi. Kuigi dressid ja rätsepaülikond katavad mõlemad keha, erineb nende istuvus ja tunne kandmisel kardinaalselt.

Hea Koera individuaalsed konsultatsioonid on sisukad, ausad ja sind toetavad. Juba enne teiega kohtumist saan tänu sinu täidetavale ankeedile ette esmase pildi sinu koerast ning sinust. Selle põhjal oskan sageli juba koera nägemata öelda, kus võivad olla probleemide põhjused. Esimene konsultatsioon on põhjalik diagnostiline visiit, mille käigus saad üldisi soovitusi koera käitumise mõjutamiseks. Kui vajad põhjalikumat koolituskava, siis selle saab siis, kui valid 6- või 10-tunnise paketiga.

 1. Individuaalkoolitusele tuleku soovi korral täida ära järgnev ankeet
 2. Ankeedi täitmise järel broneeri esimese, 2-tunnise kohtumise aeg siin:

Kas valida individuaalne konsultatsioon, grupikoolitus või veebikursus?

Individuaalne konsultatsioon

Vali individuaalne konsultatsioon puhkudel, kui sulle teeb muret koera käitumine näiteks järgmistes valdkondades:

 1. kardab elus või elutuid asju ja sa ei tea täpselt, kuidas teda aidata
 2. käitub laste juures viisil, mis pole turvaline talle või lastele
 3. käitub jalutuskäikudel viisil, mis muudab need häirivaks või ohtlikuks.
 4. käitub teiste koerte läheduses arglikult või pööraselt
 5. käitub külaliste tulles või võõraste lähenedes murettekitavalt
 6. käitub agressiivselt teiste koerte ja inimeste suhtes

Individuaalsed konsultatsioonid sobivad ka hästi siis, kui soovid saada:

 1. personaalseid näpunäiteid oma koduse keskkonna või päevarutiini kohandamiseks nii, et see vastaks nii sinu kui koera vajadustele.
 2. süvendatult personaalseid juhiseid grupikoolitusel omandatud/ omandamisel olevate käitumiste/ oskuste kohta

Kaalu individuaalse koolituse asemel pigem teisi koolitusvorme, kui…

… sa pole oma koera varem koolitanud ning nüüd tahad õppida, kuidas tema käitumist muuta. Põhioskuste saamiseks on veebikursus või grupikoolitus palju tõhusam ja märgatavalt odavam lahendus!

Grupikoolitused  

Grupikoolitustel osalemise eelduseks on see, et koer ei käitu agressiivselt võõraste koerte ja inimeste suhtes, kui need ei tule talle lähemale kui 1m. Samuti peaks grupikoolitusel osalev koer suutma tasa olla, kui on samas ruumis teiste koertega. Ta peaks suutma rahuneda teiste koerte läheduses, kui ta neid ei näe. Kui kahtled, kas su koer sobib grupikoolitusse, siis kirjuta () ja teeme selle selgeks! 

Miks tulla grupikoolitusse?

Grupis toimuv koolitus võimaldab:

 1. grupis õppimist, mis muudab sinu õppimisvõimalused laiemaks ning võib oskuste ja teadmiste omandamist märkimisväärselt tõhusamaks muuta.
 2. koeral regulaarselt käia kodunt välja saada ja turvalises keskkonnas erinevaid eluks vajalikke käitumisi ning oskusi harjutada.
 3. omandada teadmisi tunduvalt soodsamalt, kui individuaalsete konsultatsioonide käigus.

Veebikursused

Hea Koera veebikoolitused  annavad samuti võimaluse õppida koera treenimise põhiteadmisi ja -oskusi. Sulle on toeks minu tagasiside sinu koolitusvideotele ning varasemate osalejate kommentaarid.

Miks valida veebikursus?

 1. annab sulle võimaluse õppida ja koera treenida sõltumata paigast, kus elate ja olete
 2. annab võimaluse õppida just teile sobival ajal
 3. saad võimaluse õppida ka koeraga, kellega grupikoolituses osalemist kaaluda ei saa.
 4. õppijasõbralik – edenemine toimub teile sobivas tempos.
 5. tunduvalt soodsam, kui individuaalsed konsultatsioonid.
 6. võimalus saada oma treenimisele minu tagasisidet, kui otsustad oma treeninguid filmida ja jagada kinnises õppekeskkonnas.

Ka kursustel/ grupikoolitust läbides on väga head võimalused saavutada koeraga hea suhe ning koostöö.


Enne osalemist mõtle läbi!

Enne individuaalse konsultatsiooni võtmist tasub mõned küsimused läbi mõelda.

Kas oled valmis pühendama oma aega ja tähelepanu õppimisele ja koera õpetamisele? Loodan, et koera võttes otsustasid temale pühendada tunni-paar oma päevast. Kui nii, siis ei pruugi koolituse ajal palju rohkem aega kuluma hakata. Vaid tähelepanu suuname teravamalt neile asjadele, mida vaja muuta.

Mida koolituselt ootad? Kas oled valmis pühendama oma aega ja vaeva muutuse esilekutsumiseks? Mina annan tööriistad, sina õpid nendega ise töötama. 

Kas oled õppinud koerte õpetamise kohta? Kas oled õpetanud oma koera õppima? Kas oled oma koerale soovitud käitumisi õpetanud?  Iga hea koolitus algab sealt, kus õppija asub. See tähendab, et stardipositsioon on nii iga inimese kui koera jaoks erinev. Ka õppimiskogemus ja -ajalugu on erinevad. Seetõttu on ka individuaalkoolituses saavutatavad tulemused erinvad. Siiski on erinevates individuaalkonsultatsiooni pakettides kirjas õpitulemused, mille poole püüdleme.


Individuaalkoolitusele registreerumine

 1. Individuaalkoolitusele tuleku soovi korral täida ära järgnev ankeet
 2. Ankeedi täitmise järel broneeri esimese, 2-tunnise kohtumise aeg siin

Individuaalsete konsultatsioonide hinnakirja leiad registreerimislehelt.